KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14908161
nr 1490 8161
Oidentifierad konstnär. Marin, 1800-tal, osignerad. Olja på duk, 43x63 cm, yttermått inklusive ram: 64x85 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 19 september 2022
kl 20:37:36
500 kr
600 kr
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr